browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

ALOHA WAKACJE

Opublikowano przez 22 czerwca 2018 Możliwość komentowania ALOHA WAKACJE została wyłączona

ALOHA WAKACJE – pod takim hasłem 22 czerwca 2018r Powiat Choszczeński przygotował festyn dla dzieci z okazji rozpoczynających się wakacji. W organizację tej imprezy jako wolontariusze włączyli się uczniowie naszej szkoły: Bartek L. i Paweł C. z klasy I Technikum Handlowego oraz  Oskar K. i Oskar G. z klasy I Technikum Ochrony Środowiska. Nasi uczniowie po odebraniu świadectw zamiast na zasłużony wypoczynek udali się na plac koło fontanny, gdzie pomagali w obsłudze uczestników spotkania: dmuchali i rozdawali balony i kwiatowe naszyjniki oraz słodkości dla dzieci.

Wiesława Gruszka

 

Comments are closed.