browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Choszczeńska majówka na sportowo

Opublikowano przez 12 maja 2018 Możliwość komentowania Choszczeńska majówka na sportowo została wyłączona

12 maja 2018 roku odbyła się “Choszczeńska majówka na sportowo”. 11 uczniów naszej szkoły (Klaudia Pyzik, Paweł Cichowski, Paula Zaczek, Oskar Glegoła, Oskar Kurpiński, Ewelina Salamon, Alicja Tuszyńska, Cezary Pankowski, Oliwia Zawiła, Kamila Mateusz, Nikola Zamora) wraz z uczniami Zespołu Szkół Nr 1 jako wolontariusze włączyli się w organizacje tej imprezy. Od rana pomagaliśmy w przygotowaniu miejsca, gdzie odbywała się impreza, a po południowej odprawie wolontariuszy udaliśmy się do miejsc wyznaczonych nam przez organizatorów podczas trwania głównego biegu przetrwania. Chłopcy zostali przydzieleni do kierowania ruchem, a dziewczyny w strefie zawodnika zajmowały się wydawaniem jedzenia dla uczestników zawodów. Na koniec wszyscy pomagaliśmy przy rozdawaniu medali.

Pod koniec dnia byliśmy zmęczeni, ale jednocześnie zadowoleni, bo według nas zdobyliśmy nowe doświadczenia i daliśmy choć trochę swojego wolnego czasu dla innych.

Klaudia Pyzik, Pauza Zaczek

Comments are closed.