browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Zajęcia na Uniwersytecie Szczecińskim

Opublikowano przez 15 kwietnia 2018 Możliwość komentowania Zajęcia na Uniwersytecie Szczecińskim została wyłączona

11 kwietnia br. uczniowie klas: IITH, IIITH i IILO udali się na warsztaty zorganizowane przez Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego w ramach programu “Akademickie środy na Cukrowej”. Zajęcia prowadzili nauczyciele akademiccy. Ich tematyka była bardzo zróżnicowana i dotyczyła zagadnień z zakresu marketingu – “Magia reklam czyli jak nie dać się złapać na haczyk sprzedawcom” oraz  działalności gospodarczej – “Jak zakładać firmę?”.  Po spotkaniach oprowadzono nas po najciekawszych pracowniach wydziału.  

Uczestnicy wycieczki oprócz udziału w warsztatach mieli możliwość obejrzenia kontrowersyjnego filmu “Twarz”. Film otrzymał Nagrodę Grand Prix Jury – Srebrny Niedźwiedź  na festiwalu w Berlinie.

Wycieczka bardzo się podobała. Możliwość odbycia zajęć z nauczycielami akademickimi w murach uczelni wyższej spowodowała, że niektórzy już teraz poważnie zastanawiają się czy nie kontynuować nauki na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego.

Comments are closed.