browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Stwórz swój produkt i opracuj jego kosztorys

Opublikowano przez 4 kwietnia 2018 Możliwość komentowania Stwórz swój produkt i opracuj jego kosztorys została wyłączona

“Stwórz swój produkt i opracuj jego kosztorys” czyli matematyka w praktyce.

W marcu po raz kolejny nauczyciele matematyki zaproponowali uczniom klas pierwszych Branżowej Szkoły I stopnia realizację projektu „Stwórz swój produkt i opracuj jego kosztorys”. W ramach projektu uczniowie wykonywali ozdoby wielkanocne wraz z kosztorysem ich produkcji. Uczniowie mieli okazję wykorzystać wiedzę i umiejętności matematyczne przy rozwiązywaniu problemów praktycznych, które każdy twórca musi umieć pokonać. Wykonane ozdoby uczniowie przekazali na wielkanocny kiermasz, który prowadziły uczennice z klasy IIITOŚ.

Wiesława Gruszka

 

Comments are closed.