browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Samorząd nie odpuszcza

Opublikowano przez 14 kwietnia 2018 Możliwość komentowania Samorząd nie odpuszcza została wyłączona

Po raz trzeci członkowie Samorządu Uczniowskiego dopięli swego i zamknęli wszystkich chętnych na hali na całą noc. Nie był to jednak żaden akt zemsty. Tak wyglądało działanie pod nazwą „Noc Filmowa”. Rozłożeni na materacach, zaopatrzeni we wszelkie smakołyki oglądaliśmy film za filmem i nie wiedzieliśmy, kiedy minęło te kilka godzin nocnych. No…byli i tacy, którzy oddali się w objęcia Morfeusza, bo jednak żeby przetrwać noc bez snu, to trzeba mieć kondycję. Opiekunowie starali się nie odstawać kondycyjnie od młodzieży i wytrwali, ale ślady ich poświęcenia widoczne były cały dzień. Teraz czas na regenerację sił, bo Samorząd znów deklaruje, że za rok kolejny areszt nocny, bo filmów do obejrzenia mają jeszcze mnóstwo.

Fotografie: Edyta Tyburczy-Kujawa

Comments are closed.