browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Bezpieczni od startu

Opublikowano przez 20 kwietnia 2018 Możliwość komentowania Bezpieczni od startu została wyłączona

W dniu 17 kwietnia 2018 roku uczniowie Krzysztof Woźniak i Kacper Głuchowski z klasy IIB reprezentowali naszą szkołę w XVIII edycji ogólnopolskiego konkursu wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy pt. “Bezpiecznie od startu” zorganizowanego przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Szczecinie wspólnie z Izbą Rzemieślniczą Małej i Średniej Przedsiębiorczości. Konkurs był przeznaczony dla uczniów zatrudnionych w rzemiośle.

Nasi “Debiutanci” przez duże “D” spisali się na medal, godnie reprezentowali naszą szkołę i choszczeńskie rzemiosło, co przełożyło się na dobry wynik. Uczeń Krzysztof Woźniak z drugim wynikiem ukończył część pisemną i zakwalifikował się do ścisłego finału, gdzie ostatecznie zajął IV miejsce. Wynik bardzo dobry z małym “ale”. Kacper i Krzysiek zgodnym głosem oświadczyli, że wynik powinien być lepszy i zadeklarowali swój udział w następnej edycji konkursu, którą zamierzają opuścić z biletami do Warszawy, gdzie odbywa się krajowy finał konkursu. Więc widać, że takie rzeczy tylko u Nas: ambicja, ambicja i jeszcze raz ambicja.

Wielkie gratulacje dla chłopaków, wychowawczyni pani Teresy Wiśniewskiej i ich Mistrzów rzemiosła: pani Barbary Ochmańskiej  z firmy Posesor i pana Pawła Kmiecia z firmy Usługi Gastronomiczne Kmieć.

Comments are closed.