browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

RAJD 55-lecia ZS Nr 2

Opublikowano przez 27 marca 2018 Możliwość komentowania RAJD 55-lecia ZS Nr 2 została wyłączona

W dniu 12 maja 2018 roku organizowany jest na terenie naszego powiatu okolicznościowy Rajd Samochodowy typu KJS. Udział w nim mogą wziąć: nauczyciele, uczniowie i absolwenci naszej Szkoły. Skład załogi stanowi minimum kierowca i pilot, jadący sprawnym samochodem, posiadającym aktualne ubezpieczenie OC i badanie techniczne. Ilość załóg z przyczyn obiektywnych niestety jest ograniczona. Zapraszamy do udziału.  

Zgłoszenia składane w formie pisemnej na odpowiednich formularzach przyjmuje Komandor Rajdu Szymon Napierała. Termin składania zgłoszeń – 11 kwietnia 2018 roku.

Szymon Napierała

Comments are closed.