browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Olimpiada ZUS – IV miejsce w województwie

Opublikowano przez 19 marca 2018 Możliwość komentowania Olimpiada ZUS – IV miejsce w województwie została wyłączona

16 marca 2018r. odbyła się w Szczecinie Olimpiada z ZUS “Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. Etap wojewódzki poprzedzony był eliminacjami szkolnymi. Zgodnie z regulaminem zakwalifikowało się do niego 20 najlepszych drużyn z całego województwa. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy IIITH, których opiekunem  była pani Joanna Korzeniewska:

  1. Natalia Rosłon
  2. Magdalena Naskręt
  3. Grzegorz Hintz

Rywalizacja była zacięta. Naszym uczniom zabrakło jedynie 2 punktów, by reprezentować województwo zachodniopomorskie w etapie centralnym w Warszawie. W rezultacie nasza drużyna uplasowała się na wysokim IV miejscu.

Nasza szkoła pierwszy raz uczestniczyła w tym konkursie. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku uda nam się zdobyć I miejsce.

Comments are closed.