browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

„NO HEJT”

Opublikowano przez 27 marca 2018 Możliwość komentowania „NO HEJT” została wyłączona

26 marca przyłączyliśmy się do organizowanej prze Zespół Szkół Nr 3 happeningu przeciwko hejtowi w Internecie. Celem imprezy było propagowanie bezpiecznego korzystania z Internetu. W tej profilaktycznej inicjatywie wzięli udział uczniowie choszczeńskich szkół. Akcję rozpoczęto zbiórką na placu przy fontannie, a następnie przejściem ulicą Wolności i głośno wznoszonymi okrzykami zwracano uwagę na problem. Udział w happeningu to kolejne działanie realizowane równolegle
z konkursem „Uczeń Bezpieczny w sieci”.

Edyta Tyburczy- Kujawa

Comments are closed.