browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

DZIEŃ DAWCY

Opublikowano przez 28 marca 2018 Możliwość komentowania DZIEŃ DAWCY została wyłączona

Po raz powtórny pedagog szkolny Edyta Tyburczy-Kujawa zorganizowała akcję Fundacji DKMS „Komórkomania”.  Przyłączając się do akcji poboru krwi Honorowych Krwiodawców Stowarzyszenia „Niagara” udało się połączyć dwie inicjatywy ratujące życie ludzkie. Wolontariusze: Kamila Zimna z IVTOŚ, Karolina Dzida z IVTH, Wiktoria Talaga z IIITOŚ, Łukasz Łaziński z IIIA zarejestrowali kolejnych potencjalnych Dawców Komórek Macierzystych Szpiku. To już trzeci raz, gdy znajdują się osoby chcące zrobić coś dobrego i ofiarować swoje komórki macierzyste chorym na nowotwory krwi. To nie jest ostatni raz, gdy wspieramy działalność Fundacji DKMS. Następna rejestracja jeszcze w tym roku szkolnym. Pomagamy, bo możemy. Mamy to w genach. 

Edyta Tyburczy-Kujawa

Comments are closed.