browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Warto pomagać

Opublikowano przez 9 lutego 2018 Możliwość komentowania Warto pomagać została wyłączona

09.01.2018r. uczniowie klasy III Technikum Ochrony Środowiska wraz z wychowawczynią p.Małgorzatą Brzustowicz zorganizowali akcję sprzedaży kanapek. Celem wydarzenia było zbieranie funduszy na zakup karmy dla podopiecznych Schroniska dla Zwierząt w Choszcznie. W akcję zaangażowała się spora liczba uczniów i nauczycieli, którzy z uśmiechem wsparli zbiórkę. Wspólnymi siłami klasie IIITOŚ udało się zebrać 300zł, za które zakupiono 97 puszek karmy dla psów.

Na zakończenie zbiórki uczniowie wraz z panią dyrektor Barbarą Ciecierską odwiedzili Schronisko, w celu przekazania darów. Podczas wizyty spędzili miło czas ofiarując podopiecznym schroniska odrobinę ciepła i radości ze wspólnych spacerów i kontaktu z człowiekiem. Zadowolenia psów i wdzięczności pracowników schroniska nie da się opisać słowami, to trzeba poczuć na własnej skórze, dlatego pamiętajcie, że warto pomagać.

Natalia Zaczkiewicz

 

 

Comments are closed.