browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Tłusty czwartek na Polnej

Opublikowano przez 10 lutego 2018 Możliwość komentowania Tłusty czwartek na Polnej została wyłączona

W dniu 8 lutego 2018 roku w Tłusty Czwartek uczniowie klasy IB Branżowej Szkoły I stopnia przygotowali kiermasz słodkości. W tym dniu korytarz przy pokoju nauczycielskim zamienił się w kawiarenkę. Uczniowie rozstawili stoliki, przy których można było posiedzieć,  wypić kawę i herbatę oraz zjeść coś słodkiego. Na kiermaszu można było kupić przygotowane własnoręcznie przez uczniów słodkie ciasta, chrusty, oponki  i pączki. Ze sprzedaży udało nam się uzyskać 110 zł. Kwota ta zostanie przekazana na cele charytatywne. Wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy włączyli się w naszą akcję bardzo serdecznie dziękujemy.

Wychowawca klasy IB

Dorota Majchrzak

Comments are closed.