browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Wycieczka na lodowisko

Opublikowano przez 30 stycznia 2018 Możliwość komentowania Wycieczka na lodowisko została wyłączona

Wakacje i ferie to czas odpoczynku, leniuchowania i ładowania akumulatorów do dalszej nauki. Uczniowie z klas ITOŚ i ITH podczas zimowych ferii zaplanowali jeden dzień bardzo aktywnego odpoczynku. W dniu 25.01.2018 r. pod opieką pań: Agnieszki Stankowskiej i Jadwigi Czyż, uczniowie tych klas i inne chętne osoby, pojechali do Gorzowa Wlkp. na lodowisko. Zabawa była wyśmienita, niektórzy na lodzie czuli się jak ryba w wodzie, zaś dla innych było to pierwsze spotkanie z tak śliskim podłożem. Wszyscy radzili sobie i po godzinie intensywnego lodowego treningu poszliśmy zagrać w kręgle. Okazało się, że i w tej dziedzinie mamy mistrzów. Po tylu wrażeniach powrót autokarem odbywał się w bardzo dobrych humorach. Już są plany na następną wyprawę.

Jadwiga Czyż

Comments are closed.