browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

“Upoluj swoją książkę”

Opublikowano przez 12 listopada 2017 Możliwość komentowania “Upoluj swoją książkę” została wyłączona

Biblioteka szkolna ZS Nr 2 podejmuje różnorodne działania promujące czytelnictwo. Przez cały rok szkolny, na zajęciach z wychowawcą, poszczególne klasy czytają fragmenty “Wesela” St.Wyspiańskiego. Ponadto 29 września 2017 r. promowaliśmy Ogólnopolski Dzień głośnego Czytania w Przedszkolu Nr 5, gdzie uczennice Liceum Ogólnokształcącego i Technikum Handlowego czytały dzieciom “Lokomotywę” Juliana Tuwima.

W listopadzie natomiast reklamujemy zainicjowaną przez Instytut Książki kampanię czytania pod hasłem “Upoluj swoją książkę”. Aby czytać w ramach tego projektu, wystarczy pobrać aplikację Woblink.com zeskanować kod QR z plakatu reklamującego i czytać za darmo oraz polecać książki innym. Plakaty z tytułami książek do pobrania rozmieszczone są na korytarzach naszej szkoły. Miłego czytania.

Comments are closed.