browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Turniej siatkówki

Opublikowano przez 30 listopada 2017 Możliwość komentowania Turniej siatkówki została wyłączona

Dnia 29.11.2017 r. w hali Zespołu Szkół Nr 2 im. Noblistów Polskich w Choszcznie rozegrany został szkolny turniej piłki siatkowej. Organizatorami i pomysłodawcami turnieju byli nauczyciele wychowania fizycznego.

Turniej rozegrano systemem grupowym. Z grupy wychodziły dwa najlepsze zespoły, tym samym rozegrane zostały dwa półfinały i mecz finałowy. Na wielkie brawa i ogromne gratulacje zasługuje drużyna klasy I A/B. Młody zespół klasowy grający razem od września pokazał wielką klasę i ducha sportowej rywalizacji. Ostatecznie zajęli III miejsce, niemniej jednak wielkie ukłony panowie i Gabrysia!

Mecz finałowy rozegrały klasy: IITB i IVTB. Ostatecznie na pierwszym miejscu podium uplasowała się klasa IVTB, tym samym II miejsce wywalczyła sobie klasa IITB. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i przesyłamy sportowe pozdrowienia.

Aneta Tuszyńska-Parol

Comments are closed.