browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Zapytanie ofertowe – prawo jazdy

Opublikowano przez 28 sierpnia 2017 Możliwość komentowania Zapytanie ofertowe – prawo jazdy została wyłączona

W związku z realizacją projektu „Nowe kwalifikacje szansą na lokalnym rynku pracy” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego zwracamy się z zapytaniem ofertowym na przeprowadzenie Kursu na prawo jazdy kat. B dla 9 uczniów Zespołu Szkół Nr 2 w Choszcznie w terminie od dnia podpisania umowy do 31 marca 2018 roku. Oferty można składać do 6 września 2017 r. do godziny 12:00 w sekretariacie szkoły.

 

Ze szczegółami zapytania ofertowego można zapoznać się na stronie https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/

Zapytanie ofertowe – prawo jazdy (pobierz)

 

Comments are closed.