browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Technik budownictwa pilnie poszukiwany

Opublikowano przez 3 lipca 2017 Możliwość komentowania Technik budownictwa pilnie poszukiwany została wyłączona

Branża budowlana potrzebuje fachowców na rynku UE. Nasza szkoła – ZS Nr 2 w Choszcznie kształci przyszłych techników budownictwa od wielu lat. Wyniki z egzaminów zawodowych świadczą o wysokim poziomie nauczania i kwalifikacjach kadry pedagogicznej. Jeśli do tej pory nie wiesz, jaką szkołę wybrać, jesteś uzdolniony technicznie, przyjdź do I klasy Technikum Budowlanego, a przekonasz się, że to jest dobra inwestycja.

 Ps.

Szkoła w tym roku obchodzi jubileusz – 55 lat. Całe pokolenia fachowców są żywym dowodem na to, że konkretny zawód to gwarancja przyszłości.

Comments are closed.