browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Zawód ślusarz – dlaczego nie?

Opublikowano przez 21 czerwca 2017 Możliwość komentowania Zawód ślusarz – dlaczego nie? została wyłączona

Współpraca zagraniczna w naszej szkole rozwija się z prędkością światła. Za nami dwa projekty w branży mechanicznej. Uczniowie z klasy IIIA Zasadniczej Szkoły Zawodowej – przyszli ślusarze przeżyli przygodę życia podczas wizyty w Choszcznie we wrześniu 2016 r.  naszego partnera – Oberstufenzentrum Oder-Spree z Fürstenwalde. Rewizyta naszej grupy nastąpiła w czerwcu 2017 r. Wrażenia i relacje z projektu znajdziecie na naszej stronie internetowej w zakładce „Współpraca zagraniczna”.

Jeśli jesteś zainteresowany wyjazdem do Niemiec, chciałbyś zdobyć doświadczenie w niemieckiej firmie w ramach kolejnego projektu i zostać ślusarzem zapraszamy na Polną.

Comments are closed.