browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Licealiści na Polnej mile widziani

Opublikowano przez 23 czerwca 2017 Możliwość komentowania Licealiści na Polnej mile widziani została wyłączona

Jeśli lubisz wyjazdy, nowe wyzwania, języki obce, chętnie nawiązujesz kontakty – to liceum na Polnej czeka na Ciebie. Po wakacjach rozpoczynamy realizację projektu  finansowanego przez Polsko – Niemiecką Współpracę Młodzieży ,,Razem w Europie. Jeden cel” wspólnie z naszym partnerem Oberstufenzentrum Oder-Spree w Fürstenwalde (największy ośrodek kształcenia w Brandenburgii). Stawka jest wysoka – po 3000 € dla zwycięskiej szkoły i jej partnera. W ramach projektu – wyjazd tygodniowy do Niemiec, a następnie rewizyta w Choszcznie. Przyjdź , a przekonasz się, że szkoła to nie tylko nauka lecz kontakty zagraniczne i pasjonująca przygoda.

Comments are closed.