browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

II miejsce naszej uczennicy

Opublikowano przez 8 czerwca 2017 Możliwość komentowania II miejsce naszej uczennicy została wyłączona

„V Ogólnopolski Turniej Szkół EKO” organizowany jest przez Wyższą Szkołę Zarządzania Środowiskiem w Tucholi. Celem konkursu jest popularyzacja problematyki ekologicznej oraz aktywizowanie młodzieży do poszerzania wiedzy i umiejętności przyrodniczo-technicznych. W tym roku nasza uczennica – Marta Król z klasy III Technikum Ochrony Środowiska podjęła wyzwanie i wzięła udział w potyczkach konkursowych w kategorii techniczno-inżynieryjnej. Poziom konkursu był wysoki, test wielokrotnego wyboru z dziedziny przyrodniczej oraz inżynieryjno-technicznej Marta rozwiązywała logując się na stronie organizatorów. Oprócz wiedzy, liczył się również czas wykonania testów. Po pierwszym etapie Marta zdobywając największą liczbę punktów (pokonując ponad 140 rywali) weszła do ścisłego finału. Finał polegał na wykonaniu prezentacji pt. „Jakie konsekwencje rodzi dla środowiska naturalnego brak upowszechniania zbiórki i przetwarzania zużytego sprzętu elektrycznego w moim powiecie?” Starannie wykonana praca pod koniec kwietnia została wysłana organizatorom konkursu. W tym miejscu powinniśmy pogratulować Marcie, gdyż zdobyła II miejsce w Polsce. Jest to wielki wyczyn. Kolejny raz tytuł Laureatki został przypisany Marcie. 

Organizator konkursu w szkole

Anna Komorowska

Comments are closed.