browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Biwak “Na Cyplu”

Opublikowano przez 19 czerwca 2017 Możliwość komentowania Biwak “Na Cyplu” została wyłączona

W dniach 14-16 czerwca 2017 r. klasa IITB wraz z wychowawcą, panem Mariuszem Spychajem, oraz opiekunami, panem Szymonem Napierałą i panią Małgorzatą Kowalik, udała się na biwak klasowy do Ińska “Na Cyplu”.

Bawiliśmy się super. W takcie wypoczynku mogliśmy liczyć na atrakcje, takie jak przepłynięcie się jachtem pana Szymona, rowerki wodne, gry i zabawy sportowe (głównie siatkówka), ale nie tylko. Było co robić, a to wszystko dzięki bardzo dobremu zagospodarowaniu czasu przez organizatorów wycieczki, nie było miejsca ani czasu na nudę! Codziennie wieczorem było ognisko, kiełbaski i inne rarytasy oraz rozmowy do późnych godzin nocnych, niekiedy nawet do rana. Uśmiech oraz życzliwość promieniowała z każdego z nas.

Dzięki temu wyjazdowi mogliśmy poznać się lepiej i zbliżyć do siebie, ponieważ przez ten krótki, ale jakże wspaniały czas zachowywaliśmy się jak rodzina, jedliśmy razem, spędzaliśmy wspólnie czas, ogólnie mówiąc wszystko robiliśmy razem.

Kiedy przyszedł już kres biwaku, składając namioty, pakując swoje rzeczy, uśmiechaliśmy się od ucha do ucha i już wtedy zaczęliśmy odliczać dni do następnego wspólnego wyjazdu, który, mamy nadzieję, już za rok!

uczeń klasy IITB Jakub Skory

Comments are closed.