browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Geologiczne Barwy Ziemi 2017

Opublikowano przez 30 maja 2017 Możliwość komentowania Geologiczne Barwy Ziemi 2017 została wyłączona

Po raz kolejny w tym roku szkolnym nasza uczennica Marta Król z kl. III Technikum Ochrony Środowiska odniosła sukces w ogólnopolskim konkursie (pobierz wyniki). Tym razem był to Ogólnopolski Konkurs Geologiczno-Środowiskowy pt. „Geologiczne Barwy Ziemi”. Marta pokonując swoich rywali zakwalifikowała się do ścisłego finału etapu okręgowego, który odbył się 19 maja 2017 r. w Szczecinie. Poziom konkursu był wysoki, ale mimo to Marta uzyskała WYRÓŻNIENIE. Dodatkowym wynagrodzeniem jej ciężkiej pracy były cenne nagrody – powerbank, kijek do selfie oraz dwie pozycje książkowe. Marta zapowiedziała,  że w przyszłym roku na pewno też weźmie udział w konkursie. O konkursie pisano również w prasie lokalnej i ogólnopolskiej. Zapraszamy w tym miejscu do zapoznania się z artykułami zamieszczonymi na stronach:

Opiekun konkursu

Kinga Recka-Matyjasik

Comments are closed.