browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Cała Polska biega z mapą

Opublikowano przez 29 maja 2017 Możliwość komentowania Cała Polska biega z mapą została wyłączona

24 maja 2017 r. przyłączyliśmy się do ogólnopolskiej akcji Cała Polska biega z mapą organizowanej u nas przez stowarzyszenie Aktywne Choszczno przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki. Udział w imprezie wzięło ponad 160 zawodników. Oprócz uczniów szkół Gminy Choszczno pobiegli również zawodnicy z klubów ze Złocieńca i Szczecina, którzy zdobywają medale na podobnych imprezach w Polsce, Europie i świecie. Pogoda co prawda nie dopisała, nie mniej jednak wszyscy uczestnicy z uśmiechem na twarzy pokonywali różne trasy przygotowane przez p. Marka Sobiegraj i Macieja Krzyśko, prezesa i sekretarza Zachodniopomorskiego Okręgowego Związku Orientacji Sportowej. Zespół Szkół Nr 2 w Choszcznie reprezentowała 13 osobowa ekipa, która po ukończeniu biegu była mocno zmoknięta i zmarznięta, ale bardzo zadowolona. Zapraszam do obejrzenia zdjęć.

Wyniki, międzyczasy jak i trasy zobaczyć można na stronie sobmark.info.pl

Aneta Tuszyńska-Parol

Comments are closed.