browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Złoci nauczyciele

Opublikowano przez 27 kwietnia 2017 Możliwość komentowania Złoci nauczyciele została wyłączona

22 kwietnia w naszej hali sportowej rozegrane zostały 19 Mistrzostwa Polski Pracowników Oświaty w Badmintonie. Impreza już od kilku lat cyklicznie jest rozgrywana w naszym mieście. Nasza szkoła po raz siódmy jest gospodarzem tej imprezy, która cieszy się dużą popularnością wśród zawodników z całego kraju. W tym roku przyjechało do nas 65 zawodników min. z Warszawy, Krakowa, Gliwic, Sławna. Nasi nauczyciele, pan Maciej Żołnierzów i Tomasz Płonka od trzech lat prowadzą ten turniej pełniąc funkcję sędziowskie. Nie poprzestają jednak tylko na funkcjach organizatorskich, jako propagatorzy sportów rakietowych biorą w swoje ręce te niepozorne rakiety i stają w szranki na korcie z najlepszymi badmintonistami wśród nauczycieli z kraju. W tym roku nie było inaczej. Pan Maciej Żołnierzów został Mistrzem Polski w najmłodszej kategorii zdobywając złoty medal, a Tomasz Płonka zdobył medal brązowy w tej samej kategorii. W grze podwójnej para Żołnierzów Maciej i Płonka Tomasz nie dała najmniejszych szans swoim rywalom i zdobyła tytuł Mistrza Polski w grze podwójnej mężczyzn.

Nauczycielom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Comments are closed.