browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

XXXII OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ

Opublikowano przez 27 kwietnia 2017 Możliwość komentowania XXXII OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ została wyłączona

W dniu 11 stycznia 2017 r. odbył się etap szkolny XXXII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej organizowanej przez Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie przy wsparciu Ministerstwa Ochrony Środowiska oraz jednostek Ligii Ochrony Przyrody. W naszej szkole do potyczek konkursowych stanęli uczniowie Technikum Ochrony Środowiska. Tematyka olimpiady obejmowała zagadnienia związane z biologią orasz szeroko pojętą ekologią wraz z ochroną środowiska. Miło nam poinformować, iż trzy nasze uczennice – Marta Lewicka kl. IITOŚ, Sandra Stolarz kl. IITOŚ oraz Natalia Zaczkiewicz kl. IITOŚ zostały zakwalifikowane do II etapu olimpiady zdobywając ponad 80% wymaganych punktów.

Drugi etap – finał okręgowy odbył się 22 kwietnia 2017 r. w Szczecinie. Niestety Marta Lewicka z powodu choroby nie mogła reprezentować naszej szkoły w Szczecinie. Sandrze Stolarz oraz Natali Zaczkiewicz pomimo uzyskania dużej ilości punktów nie udało się zakwalifikować do III etapu olimpiady.

Dziękujemy dziewczynom za zaangażowanie i liczymy, że za rok staną na podium. A innych uczniów z tego miejsca zapraszamy do wzięcia udziału w olimpiadzie za rok.

Organizatorki konkursu w szkole

Kinga Recka-Matyjasik

Anna Komorowska

Comments are closed.