browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Silnoręcy u Noblistów

Opublikowano przez 27 kwietnia 2017 Możliwość komentowania Silnoręcy u Noblistów została wyłączona

Nauka w szkole to nie tylko praca głową, czasem trzeba sobie pomóc rękoma. Fajnie jest połączyć te dwie umiejętności i mamy do czynienia z kompletnym zawodnikiem Armwrestlingu. Od kilku już lat dyscyplina ta zaczyna być mocno zauważalna w choszczeńskim środowisku sportowym za sprawą UKS “Złoty Orzeł”, który mocno zaistniał w skali całego kraju.  Nas w szkole, cieszy fakt, że duży w tym udział mają uczniowie naszej szkoły. Kwiecień był bardzo obfitym w sukcesy naszych siłaczy miesiącem. 1 i 2 kwietnia w rozegranych w Szczyrku Mistrzostwach Polski nasi szkolni reprezentanci zdobyli kilka medali.

Kacper Dubowik z klasy Ia zdobył brązowy medal w kategorii junior na prawą rękę,

Łukasz Zawicki z klasy II TH zdobył złoty medal w kategorii junior na lewą rękę, brązowy medal w kategorii junior na prawą rękę i brązowy medal w kategorii senior na lewą rękę

Estera Szeliga z klasy I TB zdobyła srebrny medal w kategorii junior na prawą rękę, w tej samej kategorii na rękę lewą zdobyła medal brązowy i brązowy medal w kategorii seniorów na rękę prawą, tym samym Estera została powołana do Kadry Narodowej Polski i będzie reprezentowała nasz kraj na Mistrzostwach Europy, które odbędą się w połowie maja w Katowicach.

22 i 23 kwietnia w rozegranych w Warszawie Ogólnopolskich Mistrzostwach Województwa Mazowieckiego, również uczestniczyły nasze zawodniczki wspomniana Estera Szeliga i Kaja Szwed z klasy IV TB. Dziewczyny poszły za ciosem i zdominowały warszawską imprezę. Kaja Szwed zdobyła zdobyła srebrny medal w kategorii amator na lewą rękę i brązowy medal w kategorii senior na lewą rękę, a Estera Szeliga zdobyła złoty medal w kategorii amator i senior na prawą rękę i 2 medale srebrne w tych samych kategoriach na rękę lewą czym potwierdziła swój prymat w Polsce.

Wielkie gratulacje dla naszych uczniów i życzenia dalszych sukcesów sportowych.

P.S. Fotografie wkrótce

Comments are closed.