browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Para 2017

Opublikowano przez 29 kwietnia 2017 Możliwość komentowania Para 2017 została wyłączona

25 kwietnia 2017  w Choszczeńskim Domu Kultury odbyły się  powiatowe eliminacje przeglądu solistów i muzycznych zespołów estradowych, których celem było wyłonienie muzyków reprezentujący nasz powiat w Wojewódzkim Przeglądzie Solistów i Muzycznych Zespołów Estradowych.

Tradycyjnie przegląd zaczął się od najmłodszych. Po tym etapie nastąpiła przerwa, w której jury udało się na obrady celem wyłonienia najmłodszych laureatów. Następnie nadszedł czas na drugi etap przeglądu Solistów i Muzycznych Zespołów Estradowych, w którym naszą szkołę reprezentował uczeń IITB Jakub Skory oraz uczeń klasy ITB Patryk Łassa. Po przerwie, podczas której uczestnicy udali się na drobny poczęstunek, nastąpiło ogłoszenie wyników.

Laureaci z naszej szkoły w kategorii młodzież i dorośli:
– Jakub Skory
– Patryk Łassa

Laureatom gratulujemy i życzymy powodzenia na dalszym etapie konkursu.

Mariusz Spychaj

Comments are closed.