browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Noc Filmowa reaktywacja

Opublikowano przez 27 kwietnia 2017 Możliwość komentowania Noc Filmowa reaktywacja została wyłączona

Już po raz drugi próbowaliśmy zmagać się ze snem podczas Nocy Filmowej na Polnej. O 21.00 zebraliśmy się na hali sportowej, by w tę noc przeobrazić ją w salę kinową. Fotele zamieniliśmy na materace, a przyniesiony prowiant zastąpił popcorn. Repertuar zaproponowany przez młodzież trafił we wszystkie gusta. Każdy znalazł coś dla siebie. Spędzenie czasu przed ekranem, wśród rówieśników i przychylnych opiekunów, to była ogromna frajda. Część uczestników obejrzała filmowe dzieła „od deski do deski” i tym gratulujemy wytrwałości, ale byli i tacy, których pokonał sen. Nie to było najważniejsze. Dla nas najcenniejsze było to, że wszyscy czuliśmy się jak w domu, jak w wielkiej rodzinie. Za rok kolejne nocne spotkanie. Samorząd Uczniowski nie odpuszcza i deklaruje organizację „Nocy Filmowej” każdego roku.

Edyta Kujawa

Comments are closed.