browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

MAMY LAUREATA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU!!!

Opublikowano przez 28 kwietnia 2017 Możliwość komentowania MAMY LAUREATA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU!!! została wyłączona

Ogólnopolski Konkurs Eko-PLANETA odbył się w naszej szkole już po raz drugi. Jak w poprzednim, tak i w tym roku uczniowie Technikum Ochrony Środowiska wzięli udział w rywalizacji o wysokie miejsca i cenne nagrody, które przewidział organizator konkursu. Konkurs składał się z dwóch kategorii:

  • test konkursowy z zakresu wiedzy o przyrodzie, biologii i ochronie środowiska – udział zgłosiło 21 uczniów;
  • konkurs prac indywidualnych w formie pisemnej lub albumowej na temat: „Przewodnik przyrodniczy po Polsce – miejsca, które warto odwiedzić” – udział zgłosiło 5 uczniów;

Starannie wykonane prace plastyczne zostały wysłane organizatorom w grudniu 2016 r., natomiast test wiedzy odbył się w naszej szkole w dniu 1 marca 2017 r. Z niecierpliwością czekaliśmy na wyniki konkursu. „Świeżo” doręczona przez kuriera paczka z rezultatami otworzona została 27 kwietnia 2017 r. I mamy to!!! Pierwsze miejsce w Ogólnopolskim Konkursie EKO-PLANETA w kategorii test konkursowy zajęła nasza uczennica – Marta Król z klasy III TOŚ. Przez Martę ten dzień będzie na długo zapamiętany. Brawa i gratulacje „sypały” się z każdej strony. Oprócz dyplomu Marta otrzymała cenną nagrodę w postaci Smartwatch-a. Mamy także uczniów, którzy zostali wyróżnieni za osiągnięcie wysokiego wyniku testu: Sandra Stolarz klasa IITOŚ, Oliwia brzezińska kl. IITOŚ, Łukasz Erling kl. IIITOŚ, Nikolina Mizielińska kl. IITOŚ, Joanna Michalska kl. ITOŚ, Nikolina Duda kl. IITOŚ, Gabriela Lech kl. IITOŚ, Wiktoria Talaga kl. IITOŚ, Sandra Nykiel kl. IITOŚ, Kacper Przybysz kl. IIITOŚ, Kamila Mateusz kl. ITOŚ oraz za wykonanie pracy plastycznej: Natalia Zaczkiewicz kl. IITOŚ oraz Gabriela Lech kl. IITOŚ. Dla Sandry Stolarz oraz Natali Zaczkiewicz przewidziane zostały nagrody w postaci ciekawych książek.

Cieszy nas fakt, iż uczniowie Technikum Ochrony Środowiska chętnie zgłaszają swój udział w konkursach przedmiotowych. To bardzo dobry sposób na rozwijanie swoich zainteresowań i zdobywanie cennego doświadczenia, a przykład Marty pokazuje, że „ciężka praca popłaca”.

W tym miejscu pozostaje nam jeszcze raz pogratulować Marcie i życzyć jej dalszych sukcesów, gdyż wiemy, iż bierze udział jeszcze w innych konkursach.

Organizatorki konkursu w szkole

Kinga Recka-Matyjasik

Anna Komorowska

Comments are closed.