browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Książka, która mnie zafascynowała…

Opublikowano przez 4 kwietnia 2017 Komentarzy (0)

We wtorek 28 marca, w Zespole Szkół Budowlano – Technicznych w Stargardzie odbył się konkurs pod hasłem “Książka, która mnie zafascynowała…” Wzięli w nim udział uczniowie ze Stargardu, Goleniowa, Nowogardu i Choszczna. Zadaniem uczestników było zaprezentowanie 4-minutowej wypowiedzi, dotyczącej wybranej przez siebie książki. 

Naszą szkołę reprezentowała Karolina Kamela, uczennica Technikum Handlowego, która opowiedziała o książce autorstwa Marcina Kydryńskiego pt. “Biel. Notatki z Afryki”. Wypowiedź Karoliny spodobała się jury, którego przewodniczącym był redaktor naczelny “Dziennika Stargardzkiego” Piotr Słomski, i przyznano jej II miejsce w konkursie. Gratulujemy naszej koleżance.

Lilla Rybka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *