browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Finał Wojewódzki 62. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

Opublikowano przez 24 kwietnia 2017 Możliwość komentowania Finał Wojewódzki 62. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego została wyłączona

Miło nam poinformować, że nasza uczennica Karolina Kamela z klasy III Technikum Handlowego została wyróżniona w Finale Wojewódzkim 62. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, który odbył się 22 kwietnia 2017 roku w Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie. W turnieju recytatorskim udział wzięło 25 wykonawców z całego województwa, którzy prezentowali ciekawe fragmenty wybranej prozy i wiersze poetów polskich i obcych. Karolina obiecuje, że w przyszłym roku przygotuje się do tego konkursu, wyszukując jeszcze ciekawsze utwory, aby jej obrazy słowem malowane ujęły publiczność i jury.

Lilla Rybka

Comments are closed.