browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

DRZWI OTWARTE 2017

Opublikowano przez 28 kwietnia 2017 Możliwość komentowania DRZWI OTWARTE 2017 została wyłączona

24 kwietnia kolejny raz odbyły się w naszej szkole Drzwi Otwarte. W ich przygotowanie i przebieg zaangażowani byli nie tylko nauczyciele, uczniowie, ale również pracodawcy. Odwiedziło nas ponad 300 gimnazjalistów wraz z pedagogami i wychowawcami. Wizyta w szkole miała formę gry dydaktycznej. Gimnazjaliści mieli możliwość głębszego przybliżenia sobie kierunków kształcenia, obejrzenia pracowni przedmiotowych, poznania twórczości i osiągnięć naszych uczniów oraz działań samorządu uczniowskiego. Do współorganizacji Drzwi Otwartych udało się nam pozyskać sponsorów, którymi byli pracodawcy naszych uczniów. Pomogli oni przedstawić Branżową Szkołę I Stopnia. W prezentację kierunków kształcenia bardzo mocno  włączyli się również uczniowie danych typów szkół. Oprowadzali oni grupy oraz przygotowywali zadania w klasach.

Wszystkim osobom zaangażowanym w organizację Drzwi Otwartych serdecznie dziękujemy, a gimnazjalistów zapraszamy do skorzystania z naszej oferty edukacyjnej na rok szkolny 2017/2018.

 

Comments are closed.