browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Coś się kończy, coś zaczyna…

Opublikowano przez 5 kwietnia 2017 Możliwość komentowania Coś się kończy, coś zaczyna… została wyłączona

Dnia 31 marca 2017r. młodzież Zespołu Szkół Nr 2 po raz kolejny miała możliwość odbycia spotkania z przedstawicielami szkół policaelanych i uczelni wyższych.

Swoją ofertę przedstawili reprezentanci: Akademii Morskiej, Uniwersytetu Szczecińskiego, Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego, Akademii Wychowania Fizycznego, Wyższej Szkoły Zdrowia Urody i Edukacji, Wyższej Szkoły Bankowej oraz szkół policealnych: Cosinus, Omnibus i Prywatnego Policealnego Studium Zawodowego w Choszcznie. Możliwości zatrudnienia po skończeniu szkoły wskazał uczniom  przedstawiciel Powiatowego Urzędu Pracy w Choszcznie. Po raz pierwszy na targach gościli u nas przedstawiciele  firmy budowlanej CIROKO ze Szczecina, którzy przedstawili oferty pracy dla absolwentów Technikum Budowlanego.

Targi edukacyjne skierowane były przede wszystkim do uczniów klas maturalnych i kończących Zasadniczą Szkołę Zawodową, którzy muszą podjąć decyzję dotyczącą dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej. Cieszyły się one również dużym zainteresowaniem pozostałych uczniów naszej szkoły. Dla wielu były inspiracją, umożliwiały poznanie zawodów poszukiwanych na rynku pracy, a także dawały okazję do podjęcia rozmowy z ciekawymi ludźmi.

Do zobaczenia za rok!

Joanna Kozanecka

Comments are closed.