browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Przygoda z poezją

Opublikowano przez 22 marca 2017 Możliwość komentowania Przygoda z poezją została wyłączona

17 marca 2017 r. w Choszczeńskim Domu Kultury odbyły się eliminacje powiatowe 62. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Naszą szkołę reprezentowała Karolina Kamela z klasy III Technikum Handlowego, Weronika Ditmar z klasy I Liceum Ogólnokształcącego i Łukasz Sieklucki z klasy II Technikum Budowlanego. Laureatką została Karolina Kamela, która zaprezentowała wiersz “Lalka” Bolesława Leśmiana i fragment prozy Edwarda Stachury pt. “Pokochałem ją”.

Trzymamy kciuki za Karolinę, która w kwietniu  będzie nas reprezentowała na przeglądzie wojewódzkim w Szczecinie.

Lilla Rybka

 

Comments are closed.