browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

One Billion Rising

Opublikowano przez 30 stycznia 2017 Komentarzy (0)

Od trzech lat Zespół Szkół Nr 2 im. Noblistów Polskich w Choszcznie inicjuje przyłączenie się społeczeństwa choszczeńskiego do ogólnoświatowej akcji One Billion Rising. Akcja ta zwraca uwagę na problem przemocy wobec kobiet i dziewcząt. To przeciwprzemocowy protest w formie tańca odbywa się na całym świecie i w Polsce od 2013 roku. W 2017 roku akcja jeszcze mocniej skupia się na problematyce wykorzystywania kobiet i jej ujawnianiu oraz zachęca do jeszcze większej międzynarodowej solidarności w domaganiu się położenia kresu wszystkim formom przemocy wobec kobiet i dziewcząt.

Zapraszamy do włączenia się w nasz taneczny protest.

Próby tańca odbywają się w środy (01 i 08 lutego 2017 r.) o 17.30 na hali Zespołu Szkół Nr 2 im. Noblistów Polskich w Choszcznie przy ul. Polnej.

Powstań! Protestuj! Tańcz!

Edyta Kujawa

OBRising2017

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *