browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Bezpieczna + w Przedszkolu Nr 1

Opublikowano przez 16 stycznia 2017 Komentarzy (0)

13 sycznia 2016 roku zawitaliśmy do Przedszkola Nr 1 w Choszcznie.

Przedstawiciele Liderów programu Bezpieczna + w składzie Nikolina Mizielińska, Joanna Bok z klasy IITOŚ i Kacper Dubowik z klasy IA wcielili się w rolę instruktorów pierwszej pomocy przedmedycznej, a kursantami byli przedstawiciele najmłodszego pokolenia naszego miasta. Wydarzenie to jest kontynuacją działania Bezpieczna+ w naszej szkole i zarazem początkiem współpracy z lokalnymi placówkami oświatowymi, gdzie młodzież naszej szkoły będzie przeprowadzać szkolenia z zakresu pierwszej pomocy korzystając z zakupionego w ramach projektu sprzętu. Nasi milusińscy byli bardzo zainteresowani tematyką spotkania i bardzo aktywnie uczestniczyli w szkoleniu wzorowo prowadzonym przez naszych uczniów. Naszym Liderom należą się wielkie brawa za sposób w jaki potrafili zaangażować do pracy dzielnych przedszkolaków i nawiązać super relacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *