browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Zebranie z rodzicami

Opublikowano przez 19 grudnia 2016 Komentarzy (0)

Zebranie z rodzicami i „Bezpieczna plus

Spotkanie z rodzicami było świetną okazją do zaprezentowania umiejętności nabytych przez Liderów Młodzieżowego Szkolnego Sztabu Kryzysowego w zakresie pierwszej pomocy.  Nikolina Mizielińska i Joanna Bok z klasy IITOŚ oraz Kacper Dubowik z klasy IA  przedstawili rodzicom schemat postępowania przy resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Bardzo  dokładnie przeprowadzili instruktaż przywracania podstawowych czynności życiowych poszkodowanego, u którego nastąpiło zatrzymanie krążenia. Rodzice chętnie włączyli do działań praktycznych i podjęli próby resuscytacji. To pierwsza ale nie ostatnia próba dzielenia się uczniów swoją wiedzą w zakresie bezpieczeństwa.

                                                                                                     Edyta Tyburczy-Kujawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *