browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Szlachetna Paczka

Opublikowano przez 9 grudnia 2016 Komentarzy (0)

Włączając się razem z Zespołem Szkół Nr 3 w tę wzniosłą akcję, udało nam się zebrać sporo środków, dzięki którym mogliśmy zakupić nie tylko żywność, ale i ciepłe ubrania. Co więcej, spotkaliśmy ludzi z ogromnym sercem, którzy bez chwili zawahania podarowali na ten wspaniały cel przyczepę drewna opałowego oraz telewizor. Pięknie zapakowane i przystrojone prezenty odwieźliśmy na miejsce zbiórki, a ponieważ wszyscy się przyłożyli i potraktowali sprawę bardzo poważnie, pewna osoba będzie mogła w końcu odetchnąć i nadchodzące Święta Bożego Narodzenia spędzić spokojnie i radośnie.

Weronika Nahorska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *