browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę

Opublikowano przez 1 grudnia 2016 Komentarzy (0)

Po raz kolejny przyłączyliśmy się akcji Lubelskiego Radia Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. W tym roku patronat honorowy nad akcją objęła Małżonka Prezydenta RP, Pani Agata Kornhauser-Duda. Patronat duchowy – JE ks. Arcybiskup Stanisław Budzik Metropolita Lubelski. Natomiast patronat medialny sprawuje TVP i „Jedynka” Polskiego Radia.

Nasz sztab został zarejestrowany pod numerem 474.

Zaczynamy zbiórkę środków czystości  i higieny osobistej,  słodyczy, produktów  i półproduktów  spożywczych nadających  się do długoterminowego przechowywania. Zapraszamy ofiarodawców i darczyńców do uczestnictwa w zbiórce.

Edyta Kujawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *