browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Kierunek Poznań

Opublikowano przez 15 grudnia 2016 Komentarzy (0)

Program Bezpieczna +, w którym uczestniczyli uczniowie naszej szkoły szkoląc się na wykwalifikowanych strażników naszego życia i zdrowia zakończył się w Poznaniu. Wizyta na Miejskim Stadionie INEA była nagrodą dla 10 osób, które wykazały się najwyższym stopniem wiedzy podczas egzaminu końcowego wieńczącego działanie programu. 14 grudnia 2016 równo o godzinie 13 00 nasza ekipa w osobach 10 członków Młodzieżowego Szkolnego Sztabu Kryzysowego stawiła się w sklepiku klubowym na stadionie, gdzie zostaliśmy przywitani przez przedstawiciela obiektu i naszego osobistego przewodnika. Program zwiedzania stadionu obejmował wszystkie ciekawe i kluczowe miejsca obiektu, zarówno oficjalne jak również te gdzie normalnie nikt postronny wstępu nie posiada. Dowiedzieliśmy się jak stadion został wybudowany,  jak funkcjonuje (ile tam pracy z trawą), odwiedziliśmy szatnie zawodników, galerię sław “Lecha” i lożę VIP gdzie podczas imprez zasiadają najważniejsze osoby w kraju. Ciekawie było również w stanowiskach komentatorskich i przede wszystkim w Centrum Zarządzania Bezpieczeństwem Stadionu, gdzie spotkaliśmy się z Szefem Bezpieczeństwa Stadionu na konferencji szkoleniowej. Konferencja było ostatnim akordem cyklu szkoleń w ramach projektu Bezpieczna +W jej trakcie dowiedzieliśmy się o zasadach bezpieczeństwa, które trzeba przestrzegać przy organizacji wielkich imprez masowych. Tam również została wręczona nam pamiątkowa księga okolicznościowa.

Wycieczka udana z całą pewnością. Liderzy projektu wyposażeni we wszelką możliwą wiedzę związaną z bezpieczeństwem, będą zasiewać ziarno wiedzy wśród nas i nie tylko, o czym już wkrótce.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *