browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Zasadnicza Szkoła Zawodowa pojechała na wycieczkę

Opublikowano przez 30 listopada 2016 Komentarzy (0)

Dnia 18 listopada 2016 r. odbyła się wycieczka młodocianych pracowników z klas IA, IB, IC do Zespołu Szkół Rzemieślniczych w Szczecinie. Celem wyjazdu było przybliżenie uczniom klas ZSZ specyfiki dokształcania zawodowego w zakresie teoretycznym podczas kursów zawodowych. Miłe przyjęcie naszej grupy nastąpiło w stołówce internatu. Kadra kierownicza szkoły: dyrektor szkoły pani Alina Wygocka, kierownik internatu pan Krzysztof Kacprzak oraz nauczyciel języka polskiego i przedmiotów zawodowych pani Elżbieta Paprocka przedstawili placówkę oświatową, w której pracują. Młodzież poznała szczegóły zakwaterowania w internacie i przebieg kształcenia podczas kursów zawodowych. Wszyscy uczestnicy wycieczki mieli okazje obejrzeć wyposażenie sal dydaktycznych oraz poszczególne pokoje i sale rekreacyjne w internacie. Nasi gospodarze zachwalali walory kulinarne stołówki, w której dania zmieniają się jak w kalejdoskopie, a oferta cenowa jest wyjątkowo korzystna. Przy kolejnej wizycie w Szczecinie zamierzamy skorzystać z zaproszenia i zamówić obiad w promocyjnej cenie.

Dodatkową atrakcją wycieczki była projekcja filmu ,,Pitbull. Niebezpieczne kobiety” w kinie ,,Helios”. Polecamy ten film bardzo gorąco wszystkim kinomanom. Co prawda, gusty są różne, ale tym razem cała grupa była pod wrażeniem niezapomnianych zwrotów akcji i specyficznych tekstów.

Nad całością wycieczki ,,czuwały” wychowawczynie: pani I.Kwaśna, pani T.Wiśniewska oraz doradca zawodowy pani J.Kozanecka.

                                                                                                             Joanna Kozanecka

Teresa Wiśniewska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *