browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

II Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Handlowo – Menedżerskich

Opublikowano przez 25 listopada 2016 Komentarzy (0)

17 listopada br. Paulina Goliszek i Łukasz Baranowski reprezentowali naszą szkołę na etapie okręgowym II Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo – Menedżerskich. Były to osoby, które uzyskały najwyższe noty na etapie szkolnym konkursu. Olimpiada odbyła się w Zespole Szkół Ekonomicznych im. St. Staszica w Poznaniu.

Nie sposób przyjechać do Poznania i nie zwiedzić Starego Rynku. Dlatego wszyscy uczestnicy konkursu wybrali się na małą wycieczkę. Obejrzeli m.in. renesansowy Ratusz oraz arcydzieło sztuki barokowej – Farę Poznańską, czyli Kolegiatę Matki Boskiej Nieustającej Pomocy i św. Marii Magdaleny.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *