browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

IX Choszczeński Bieg Terenowy

Opublikowano przez 1 października 2016 Komentarzy (0)

W popularnej choszczeńskiej imprezie biegowej, jaką jest Choszczeński Bieg Terenowy, wzięli również udział przygotowani przez pan Andrzeja Zakrzewskiego uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 im. Noblistów Polskich. 23.09.2016 r. na malowniczej trasie biegowej po ścieżkach Miejskiej Góry rywalizowali zawodnicy i zawodniczki różnych kategorii wiekowych.

W kategorii chłopców – klas III gimnazjum i I ponadgimnazjalnych 3 miejsce zajął nasz Kacper Migdalski z klasy IC, a w kategorii chłopców – klas  II,III i IV szkół ponadgimnazjalnych 2 miejsce zajął Kamil Michalak  z klasy IITB.

Gratulujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *