browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Opublikowano przez 28 września 2016 Komentarzy (0)

29 oraz 30 września 2016 r. odbędą się wybory do władz Samorządu Uczniowskiego połączone z wyborami nowego opiekuna. Tego dnia stołówka stanie się lokalem wyborczym, w którym zasiądzie komisja w składzie Weronika Nahorska z IIILOa, Paulina Goliszek z IVTH oraz Natalia Apanasowicz Z IIILOa. To one będą czuwały nad prawidłowym przebiegiem wyborów.

Aby głos był ważny, należy postawić znak „X” w kwadracie z lewej strony nazwiska kandydata/kandydatki. Możliwy jest wybór tylko jednego! Postawienie znaku „X” przy większej liczbie nazwisk spowoduje uznanie głosu za nieważny.
Zapraszamy. Przyjdź, zdecyduj i oddaj swój głos!

mgr Adrianna Dokurno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *