browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Czytamy

Opublikowano przez 27 sierpnia 2016 Komentarzy (0)

Jednym z priorytetów Ministerstwa Edukacji Narodowej na rok szkolny 2016/2017 jest upowszechnienie czytelnictwa, a ten priorytet wiąże się z kolejnym – wychowaniem do wartości. A my właśnie otrzymaliśmy podziękowanie od redakcji miesięcznika “Biblioteka w Szkole”, ponieważ w zeszłym roku szkolnym włączyliśmy się w akcję “Jak nie czytam, jak czytam”. O tym, co zrobiły szkoły, można przeczytać na stronie akcji, a my jesteśmy dumni z naszej młodzieży, że ruszyła do dzieła.

Cenna inicjatywa “Biblioteki w Szkole” idzie na przekór malkontentom twierdzącym, że w dobie Internetu nic nie da się już zrobić. I choć wyniki badań czytelnictwa nie do końca mogą satysfakcjonować, to przecież nie poddamy się. Czytamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *