browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Ślusarz – zawód z pasją

Opublikowano przez 6 czerwca 2016 Komentarzy (0)

Jeśli chciałbyś pracować w przyszłości w Niemczech, interesuje Cię montaż i naprawa urządzeń mechanicznych, ten zawód jest dla Ciebie. My jako szkoła dajemy każdemu wyjątkową szansę, ponieważ w roku szkolnym 2016/2017 realizujemy projekt ze szkołą partnerską w Niemczech – Oberstufenzentrum Oder-Spree w Fürstenwalde. W ramach projektu uczniowie poznają specyfikę zawodu na zajęciach praktycznych u niemieckich pracodawców. W późniejszym okresie w ramach kursu specjalistycznego można zdobyć uprawnienia spawalnicze i uzyskać certyfikat uznawany w całej Unii Europejskiej.

Nie ma czasu do stracenia, taka szansa zdarza się tylko raz. Euro otwiera każde drzwi, tak jak dobry ślusarz po naszej szkole.

Zapraszamy na Polną!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *