browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Posłanki z Zespołu Szkół Nr 2

Opublikowano przez 1 czerwca 2016 Komentarzy (0)

1 czerwca 2016 roku odbyło się w gmachu Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej posiedzenie XXII Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży. W tym roku, podobnie jak w zeszłym, województwo zachodniopomorskie reprezentowali uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 im. Noblistów Polskich w Choszcznie. Tym razem były to same dziewczyny: Karolina Kamela z klasy IITH i Natalia Rosłon z klasy ITH. By zostać posłankami, wzięły udział w specjalnym projekcie i zostały laureatkami konkursu na Młodego Parlamentarzystę 2016, zdobywając prawie maksymalną liczbę punktów.

Uczennice z rąk Wicewojewody Zachodniopomorskiego, Pana Marka Subocza i Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty, Pani Magdaleny Zalewskiej-Kuleszy, otrzymały Akty Nominacji. Uroczystość wręczenia nominacji odbyła się 31 maja 2016 roku w Sali Rycerskiej Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie. W uroczystości wziął udział Starosta Choszczeński, Pan Adam Andriaszkiewicz. Po uroczystości Wojewoda Zachodniopomorski, Pan Piotr Jania, przyjął bardzo serdecznie młodych posłów. Zaszczyt spotkania z Wojewodą oraz możliwość zwiedzenia Urzędu Wojewódzkiego to dodatkowe walory uroczystości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *