browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Dzień Otwartej Bramy seminarium

Opublikowano przez 14 czerwca 2016 Komentarzy (0)

4 czerwca 2016 roku po raz kolejny wzięliśmy udział w Dniu Otwartej Bramy Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie. Klaudia i Weronika z klasy IILOa wraz z panią Wiesławą Gruszką przygotowały jeden z punktów zabaw dla dzieci uczestniczących w spotkaniu, który organizatorzy nazwali “LOGIKA”. Na naszym punkcie dzieci, po wysiłku sportowym, musiały ruszyć trochę głową. Miałyśmy dla nich przygotowane zabawne rymowanki, w których ukrywały się nazwy roślin, warzyw i owoców, kilka zadań matematycznych, puzzle oraz zagadki logiczne.

Niemałą niespodziankę sprawił nam ksiądz Marek Gajowiecki. Gdy w naszym punkcie rozdawałyśmy przybyłym dzieciom przygotowane dla nich zadania, w pewnym momencie ze sceny usłyszeliśmy znajomy głos. Na scenie wraz z innymi księżmi występował nasz katecheta – ks. Marek. Tak się złożyło, że razem braliśmy udział w tym samym wydarzeniu, choć wcześniej wcale o tym nie wiedzieliśmy. Jako Szkolny Klub Wolontariatu nadal będziemy włączać się w działania, których celem jest dawanie czegoś z siebie drugiemu człowiekowi.

Wiesława Gruszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *