browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Wspomnienie o Drzwiach Otwartych 2016

Opublikowano przez 17 maja 2016 Komentarzy (0)

Wszystkim nauczycielom i uczniom gimnazjów, którzy zaszczycili Zespół Szkół Nr 2 im. Noblistów Polskich w Choszcznie podczas Drzwi Otwartych 25.04.2016, chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować. Miło było Was zobaczyć oraz, oczywiście, oprowadzać Was po naszej szkole.

Chcielibyśmy również podziękować bardzo serdecznie współpracującym ze szkołą pracodawcom, którzy tego dnia zorganizowali stoiska i nas wsparli, panom: Pawłowi Kmieciowi, Eugeniuszowi Nyklowi, Krzysztofowi Kunowskiemu, a także panu Januszowi Bykowskiemu. Firmie Roben należą się podziękowania za pyszne kiełbaski.

Kliknijcie, by obejrzeć kilka zdjęć:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *