browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

“Bliżej niż myślisz” – wyróżnienie

Opublikowano przez 6 maja 2016 Komentarzy (0)

IX edycja Konkursu Dziennikarskiego „Bliżej niż myślisz” zakończona! Felieton uczennicy Zespołu Szkół Nr 2 im. Noblistów Polskich w Choszcznie, Weroniki Nahorskiej z IILOa, wyróżniony! Konkurs zorganizowali wspólnie: Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum oraz Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Pełną informację znajdziemy na oficjalnej stronie Collegium Balticum oraz na profilu facebookowym tej uczelni. Nam wypada pochwalić się, że – zgodnie z informacją organizatorów – w Konkursie wzięło udział 69 felietonów z 33 szkół, czyli, lekko licząc – sporo!

Gratulujemy Weronice, a czytelników zachęcamy do przeczytania jej felietonu, który zamieszczamy niżej, oraz na stronie Gazety Szkolnej “Feniks” (znajdziecie ją, klikając w górnym menu zakładkę “O szkole”).

Tożsamość prawdy – prawda europejskiej tożsamości

PS Wypada nam z żalem wytłumaczyć się, że w tym roku szkolnym ukazał się zaledwie 1 numer “Feniksa”. Stało się tak przede wszystkim ze względu na niedobór technicznych mocy przerobowych. Natomiast materiału dziennikarskiego mamy na co najmniej dwa numery, więc postaramy się jeszcze w tym roku je opublikować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *